

5 100 ₴
Підшипник ступиці задній (ступиця) Opel Astra G 1998-2009 з давачом абс, 4 болти кріплення колеса.
Виробник. Fag 713 6445 60
Для персонального підбору ваших запчастин необхідно надати ваш номер кузова (VIN CODE). Телефонуйте, будемо раді відповісти на всі ваші запитання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schaeffler FAG |
| Совместимость с маркой | Opel |
| Совместимость с моделью | Astra |
| Код запчасти | 713 6445 60 |
| Внешний диаметр | 136 мм |
| Диаметр центровочного выступа | 60 мм |
| Количество отверстий в ободе | 4 |
| Внутренний диаметр | 56 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Astra |
| Марка | Opel |
| Серия | ASTRA G Sedan (F69_) 1998-2009 |