

3 000 ₴
Підшипник ступиці задній (ступиця) Volkswagen Caddy 2004-
Виробник. Fag 713 6108 30
Для персонального підбору ваших запчастин необхідно надати ваш номер кузова (VIN CODE). Телефонуйте, будемо раді відповісти на всі ваші запитання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Schaeffler FAG |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Caddy |
| Код запчасти | 713 6108 30 |
| Внешний диаметр | 136.5 мм |
| Внутренний диаметр | 32 мм |
| Ширина | 67.7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Caddy |
| Марка | Volkswagen |
| Серия | CADDY III (2K, 2C) 2004- |