

2 650 ₴
Підшипник ступиці задній (ступиця) Volkswagen passat b6 2005-2010
Виробник. Skf VKBA 3644
Для персонального підбору ваших запчастин необхідно надати ваш номер кузова (VIN CODE). Телефонуйте, будемо раді відповісти на всі ваші запитання.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | SKF |
| Совместимость с маркой | Volkswagen |
| Совместимость с моделью | Passat |
| Код запчасти | VKBA 3644 |
| Ширина | 69 мм |
| Внутренний диаметр | 32 мм |
| Диаметр фланца | 136.9 мм |
| Количество отверстий в ободе | 5 |
| Конструктивные особенности | С датчиком ABS |
| Пользовательские характеристики | |
| Модель | Passat |
| Марка | Volkswagen |
| Серия | PASSAT (3C2) 2005-2010 |